kupuj według kategorii

Strona główna

Chusta animacyjna - spadochron

70,00 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 1-2 dni

Spadochron Animacyjny AKSON - alternatywna dla Chusty Profesjonalnej. Pełna kolorystyka tęczy.

Średnica
Ilość

Spadochron animacyjny, podobnie jak chusta animacyjna umożliwia zabawę w każdych warunkach, integruje oraz pobudza wyobraźnię i kreatywność.

Poprzez bogactwo kolorów spadochron przyciąga wzrok, wzbudza zainteresowanie i zaciekawienie wszystkich uczestników zabawy. Rozwija refleks, koordynację, umożliwiając czerpanie radości płynącej z ruchu i przebywania w grupie.

Spadochron animacyjny Akson to tęczowa płachta animacyjna wykonana jest z materiału o mniejszej wytrzymałości i większej przezroczystości niż profesjonalna chusta animacyjna Akson. Materiał, z którego wykonane są spadochrony animacyjne jest lżejszy i błyszczący w świetle. Posiada kolorowe trójkąty we wszystkich barwach tęczy (czerwony, pomarańczowy, żółty, zielony, niebieski, fioletowy), otwór w centrum oraz wzmacniane uchwyty, dzięki czemu umożliwia realizację niemal wszystkich zabaw, które można wykonywać z chustą profesjonalną, rozmaite ich kombinacje i układy, m.in. falowanie, przebieganie pod, wrzucanie piłeczki do środka, podrzucanie kolorowych piłeczek, balonów itp.

Spadochron w praktycznym, kolorowym futerale.

Kolorystyka: tęcza

10 Przedmioty

3 innych produktów w tej samej kategorii:

Komentarze

Napisz swoją opinię

Chusta animacyjna - spadochron

Spadochron Animacyjny AKSON - alternatywna dla Chusty Profesjonalnej. Pełna kolorystyka tęczy.

Napisz swoją opinię