kupuj według kategorii

Strona główna

Lista produktów marki% brand_name%

Istnieje% product_count% produktów.

Wyświetlam 1-12 of 42 item(s)
 • Digital Hula Hoop LED

  510,00 zł

  Lekki i wytrzymały hula hoop , świeci się w całości, nie posiada martwego pola! Ten model łączy w sobie funkcje hula hoop RGB oraz posiada dodatkowe bardziej rozbudowane ponad 300 trybów świecenia. Dzięki zastosowaniu cyfrowej taśmy LED na hula hoop w jednym monecie pojawiać może się kilka kolorów.

 • Gogle Ochronne 3M

  49,00 zł

  Gogle, odznaczające się nowoczesną, smukłą konstrukcją, skutecznie ochronią twoje oczy przed iskrami ze sprzętu iskrowego 

 • Hula Hoop 20 LED

  200,00 zł

  Lekki i wytrzymały hula hoop idealny dla profesjonalistów jak i początkujących. Posiada 20 punktów świecących LED. Hula Hoop ładowane jest za pomocą dołączonej ładowarki.

 • Hula Hoop LED RGB

  320,00 zł

  Lekki i wytrzymały hula hoop idealny dla profesjonalistów jak i początkujących, świeci się w całości, nie posiada martwego pola! Obręcze standardowo sprzedawane są w trzech rozmiarach.

 • Kij Całoledowy

  750,00 zł

  Ten model kija LED nadaje sie zarówno do zwykłego kręcenia jak i do kontaktu. Pozwoli on wykonać różnego rodzaju sztuczki kontaktowe. Dzięki dodaniu gumowych frędzli przy końcówkach kij jest przez nie dociążany i spowalniany w czasie kręcenia przez co o wiele lepiej się z niego korzysta.

 • Kij Iskrowy

  540,00 zł

  Kij Iskrowy składa się z 3 składanych elementów. Dwie metalowe klatki z otworami oraz kij wykonany z aluminium 7075 T6. Podczas kręcenia żar z rozpalonego węgla wylatuje otworami co daje niesamowity efekt. Nasze konstrukcje wykonane są z blachy stalowej przez co są one bardzo wytrzymałe.

 • Kij LED RGB

  500,00 zł

  Lekki kij LED do kręcenia. Końcówki zabezpieczone zostały przezroczystymi tubami z poliwęglanu oraz gumami co skutecznie zabezpiecza taśmę LED. Do wyboru 4 długości kija, jeśli jednak chcesz abyśmy przygotowali dla ciebie kij innej długości, skontaktuj się z nami!

 • Kij LED RGB do Kontaktu

  700,00 zł

  Ten model kija LED stworzony został z myślą o kontakcie. Idealny do każdego rodzaju sztuczek kontaktowych oraz zwykłego kręcenia. Dzięki dodaniu gumowych frędzli przy końcówkach kij jest przez nie dociążany i spowalniany w czasie kręcenia przez co o wiele lepiej się z niego korzysta. Posiada on powiększone końcówki zabezpieczone przezroczystymi tubami z poliwęglanu oraz gumami co skutecznie zabezpiecza taśmę LED przy upadku.

 • Kij LED RGB Krótki

  480,00 zł

  Lekkie kije LED do kręcenia dwoma lub więcej kijami. Idealny do manipulacji i wyrzutów. Końcówki zabezpieczone zostały przezroczystymi tubami z poliwęglanu oraz gumami co skutecznie zabezpiecza taśmę LED.

 • Kij Ogniowy

  220,00 zł

  Lekki kij długi, który idealnie nadaje się dla początkujących jak i profesjonalistów.

 • Kij Ogniowy Całopalny

  270,00 zł

  Ten model kija stworzony jest dla tych którzy lubią i nie boją się ognia. Dzięki powiększonej części palnej kij daje dwa razy więcej ognia a efekt podczas kręcenia podobny jest do tego, który uzyskujemy podczas kręcenia na POI linach.

 • Kij Ogniowy Do Kontaktu

  350,00 zł

  Ten model kija stworzony został z myślą o kontakcie. Idealny do każdego rodzaju sztuczek kontaktowych oraz zwykłego kręcenia. Dzięki dodaniu gumowych frędzli przy końcówkach kij jest przez nie dociążany i spowalniany w czasie kręcenia przez co o wiele lepiej się z niego korzysta.