kupuj według kategorii

Kije

Kije

Istnieje% product_count% produktów.

Wyświetlam 1-4 of 4 item(s)

Aktywne filtry

 • Kij Całoledowy

  750,00 zł

  Ten model kija LED nadaje sie zarówno do zwykłego kręcenia jak i do kontaktu. Pozwoli on wykonać różnego rodzaju sztuczki kontaktowe. Dzięki dodaniu gumowych frędzli przy końcówkach kij jest przez nie dociążany i spowalniany w czasie kręcenia przez co o wiele lepiej się z niego korzysta.

 • Kij LED RGB Krótki

  480,00 zł

  Lekkie kije LED do kręcenia dwoma lub więcej kijami. Idealny do manipulacji i wyrzutów. Końcówki zabezpieczone zostały przezroczystymi tubami z poliwęglanu oraz gumami co skutecznie zabezpiecza taśmę LED.

 • Kij LED RGB do Kontaktu

  700,00 zł

  Ten model kija LED stworzony został z myślą o kontakcie. Idealny do każdego rodzaju sztuczek kontaktowych oraz zwykłego kręcenia. Dzięki dodaniu gumowych frędzli przy końcówkach kij jest przez nie dociążany i spowalniany w czasie kręcenia przez co o wiele lepiej się z niego korzysta. Posiada on powiększone końcówki zabezpieczone przezroczystymi tubami z poliwęglanu oraz gumami co skutecznie zabezpiecza taśmę LED przy upadku.

 • Kij LED RGB

  500,00 zł

  Lekki kij LED do kręcenia. Końcówki zabezpieczone zostały przezroczystymi tubami z poliwęglanu oraz gumami co skutecznie zabezpiecza taśmę LED. Do wyboru 4 długości kija, jeśli jednak chcesz abyśmy przygotowali dla ciebie kij innej długości, skontaktuj się z nami!